Pricing Monitor

Užitočná aplikácia, ktorá každý deň automaticky kontroluje stav vašej ponuky a chystá pre vás čerstvé reporty, ktoré vám povedia ako sa vašej ponuke darí. Naznačí vám aké produkty zlacniť, pretože sa ich cena zreteľne líši od zaujímavejších ponúk a držať také položky na pozíciách s aukčnými cenami prekliku (aktuálne prvé 4 pozície) a platiť za každý preklik vysoké ceny nemá zmysel.
Ďalšie reporty, ktoré Pricing Monitor dokáže sú aj pre produkty, pri ktorých je priestor pre navýšenie ceny alebo produkty, ktoré predávate so zápornou maržou (Pricing Monitor vám takýto report vytvorí iba v prípade, že používate Mergadove nákladové XML). Tieto výbery si môžete následne exportovať do CSV súboru a ďalej s nimi pracovať.
Nastavenie Pre využívanie Pricing Monitoru stačí nastaviť spojenie s Heurekou v aplikácií Keychain. Podmienkou využitia aplikácie je tiež certifikát Overené zákazníkmi, ktorý udeľuje Heureka.
Poznámky PM si zapnete v Mergado Store. Prvých 10 dní bude aplikácia pracovať zadarmo. Ak ju vypnete v tejto dobe, nezaplatíte ani korunu. Času na vyskúšanie je teda dosť. Dlhodobo môžete mať prehľad o správnosti svojej cenovej politiky za 7 €/mesiac. Viac o aplikácií a jej využití si môžete prečítať v tomto článku.