Feed Image Editor
Feed Image Editor je aplikácia, ktorá dostane vaše produktové obrázky do prvej ligy. Umožní totiž upraviť veľkosť obrázku tak, aby sa v reklame zobrazoval správne. Rovnako tak môžete doplniť do obrázku rôzne rámčeky, pruhy alebo texty, čím zvýšite preklikovosť vašich reklám na Facebooku. Po jeho aktivacií v Mergado Store môžete začať s tvorením.
Feed Image Editor Express
Zjednodušená verzia aplikácie, ktorá pomôže s úpravou veľkosti obrázkov tak, aby sa vám namiesto svetra nezobrazoval napr. iba jeho rukáv.
Nastavenie Na úvodnej stránke vyberte "Nová šablóna" a po otvorení nového okna vás aplikácia prevedie grafickými možnosťami. Najprv je nutné zvoliť na aký výber produktov sa majú zmeny v obrázkoch aplikovať.
V ďalšom kroku zvolíte formát obrázku (štvorcový alebo iný) a tým i jeho veľkosť a tiež farbu pozadia z ponúkanej škály.
Následujíca karta Tvary je kľúčovou pre úpravu obrázkov. Výberom niektorého z ponúkaných tvarov sa vám rozbalí postranní okno s doplňujúcimi parametrami (farba, veľkosť, font písma a ďalšie).
Poznámky Feed Image Editor nájdete v Mergado store, po 10 dennej skúšobnej lehote vás vyjde na 48 €. Jednoduchší variant Feed Image Editor Express na 22 €.
Copy link