Data Owl
UPOZORNENIE
Prevádzku aplikácie Data Owl sme ukončili. S výkonnosťou inzercie vám odteraz pomôže aplikácia Bidding Fox Elements. Pokiaľ máte Data Owl predplatený na dlhšie obdobie, prevedieme vám túto úhradu práve na BFE.
Aplikácia Data Owl dokáže pracovať so štatistikami z Heureky a Google Analytics. Umožní vám tak nastaviť inzerciu podľa skutočných dát z predaja. Múdra sova dokáže využiť štatistické dáta z porovnávačov cien na vytvorenie nových elementov, prostredníctvom ktorých zlepšíte nastavenie vašej inzercie. Podľa informácií o počte preklikov, konverzií, priemernej cene alebo priemernom postavení vášho produktu vo vyhľadávaní tak budete môcť cez výbery v Mergade prispôsobovať svoju inzerciu.
Nastavenie Po zapnutí aplikácie v Mergado Store stačí otvoriť jej úvodnú stránku a na nej zaškrtnúť, ktoré elementy si prajete v Mergade vytvoriť. S tými môžete potom na stránke Produkty a Pravidlá pracovať ako obvykle – vytvárať výbery, nastavovať bidding, meniť cenu dopravy alebo pridávať darčeky. Nápady na využitie Data Owl zverejňujeme pravidelne na blogu, kde sa môžete nechať inšpirovať.
Poznámka Aplikácia stojí 15 € mesačne, prvých 10 dní je na skúšku zadarmo.
Last modified 11mo ago
Copy link