Aplikácie

Nadstavbou Mergada sú aplikácie. Niektoré sú zadarmo, niektoré spoplatnené. Aplikácie sú jednoduchým nástrojom na zistenie problémov a vylepšenie vašej inzercie. Môžete si ich prezrieť a aktivovať v našom Mergado Store. Detaily aplikácie sa vám zobrazia po kliknutí na jej názov. Podrobnejšiu nápovedu k aplikáciám nájdete pod záložkou Mergado aplikácie.

Aplikácie zadarmo

Tieto aplikácie sú zadarmo a môžete ich využívať ľubovoľne dlhú dobu.

Keychain

Zaisťuje prepojenie s konkrétnymi porovnávačmi. Vďaka tomuto prepojeniu uvidíte grafy predajov, preklikov a mnohé iné. Slúži tiež na uloženie hesiel do jednotlivých porovnávačov. Nemusíte sa však báť, heslá sú šifrované, pretože k nim okrem vás nemá prístup nikto iný.

Credito

Credito je aplikácia, pomocou ktorej uvidíte stav vášho kreditu z rôznych porovnávačov priamo v Mergade. Všetko nájdete na jednom mieste a nemusíte sa kvôli informácii o kredite neustále prihlasovať do jednotlivých porovnávačov.
Občas sa pýtate, či nie je možné si cez túto aplikáciu dobíjať kredit. Toto bohužiaľ zatiaľ možné nie je.

Repairman

Repairman je opravár základných chýb. Upozorní vás, keď produktom napríklad chýba popis, pomocou neho napríklad ľahko doplníte benefity produktov... Menované problémy vyriešite niekoľkými klikmi v rámci tejto aplikácie. Aplikácia funguje pre českú i slovenskú Heureku a "starý" formát Zboží.cz.
Zorganizujte si úlohy do jednoduchého ToDo listu. Vhodný je napríklad k vedeniu hotových úloh pri jednotlivých exportoch.
Uložte si informácie o e-shope priamo do Mergada a pohodlne ich zdieľajte v pracovnom tíme. Aplikácia Pages vám poskytne miesto pre tvorbu dokumentácie jednoduchou a pritom elegantnou formou.
Mergado Logbook je aplikácia pre vedenie zápisov o správe inzercie, dôležitých udalostiach, skrátka o všetkom, čo je dobré evidovať. Umožní vám viesť si poznámky prehľadne a na jednom mieste, takže ich ľahko dohľadáte.

Prémiové aplikácie

Všetky platené aplikácie majú lehotu na vyskúšanie a následne prejdete do plateného režimu.
Je často využívanou aplikáciou Mergada, ktorá disponuje širokým spektrom užitočných funkcií:
  • Vypíše zoznam nespárovaných produktov a ponúkne nástroj na spárovanie.
  • Vypíše zoznam položiek, ktoré sú v produktových kartách osamotené a ponúkne nástroj na ich spárovanie do iných kariet.
  • Vypíše zoznam nekvalitných názvov kategórií a umožní ich úpravu na kategórie podľa Heureky.
  • Upozorní na položky, ktoré majú v produktových kartách príliš nízke pozície.
  • Skontroluje ceny za prekliky, či neporušujú niektoré z platných pravidiel.
  • Postráži hlbšie závislosti v inzercii a nastavenia administrácie, napr. či má e-shop certifikát "Overené zákazníkmi", funkčný PPC režim reklamy a mnoho ďalšieho.
Pricing monitor vám denne kontroluje vaše ceny a porovnáva ich s konkurenciou. Povie vám, ktoré produkty máte veľmi drahé alebo naopak príliš lacné. Ak vám vaši programátori vytvoria aj nákladové XML, aplikácia vám prezradí aj ktoré produkty predávate pod nákupnú cenou alebo s nízkou maržou. Pre bližšie špecifikácie nákladového feedu nás prosím kontaktujte.
Máte niektoré dni v týždni vyšší konverzný pomer a iné zase nižší? Zohľadnite to pri stanovení cien za prekliky. V aplikácii Weekday Bidding Booster raz stanovíte, ktorý deň v týždni chcete za inzerciu priplatiť a ktorý naopak ušetriť a Mergado už upravuje ceny ze prekliky automaticky za vás.
Navýšte tržby z produktových kampaní na Facebooku! Získať lepšie výsledky vám pomôžu obrázky. Ľahko do nich totiž doplníte farebné rámčeky, pruhy, výzvy k akcií a ďalšie grafické prvky. To všetko v Mergade, na všetky produkty alebo len na zvolené výbery! Ďalšie informácie k tejto aplikácii a ukážky použitia nájdete na www.feed-image-editor.cz.
Biddingový automat, ktorý riadi ceny prekliku za vás. Prináša viac objednávok a šetrí váš čas a peniaze. Sám vyberie tie správne produkty, ktoré majú byť viditeľnejšie a riadi ich inzerciu. Nepredajné produkty utlmí. Všetko prebieha pravidelne sedem dní v týždni. Vy sa tak môžete sústrediť na jadro vášho podnikania. www.bidding-fox.cz.
Pricing Fox je aplikácia zameraná na automatické preceňovanie produktov. S jej pomocou odstránite ručné nastavovanie cien a ušetríte čas pri náročnej úprave jednotlivých produktov. Princíp je jednoduchý - ceny tovaru vám Pricing Fox prepočíta na základe stanovených pravidiel, ktoré si aplikujete na výbery produktov. Umožňuje vám tým zároveň ich kontrolu a úpravu podľa pohybu konkurenčných cien. Kompletné informácie o cenovom automate nájdete na https://pricing-fox.sk/.
Zvyšujte výkonnosť inzercie pomocou desiatok nových elementov s Bidding Fox Elements. Táto aplikácia pracuje so štatistickými dátami nie len z cenových porovnávačov a vytvára nové elementy. Vďaka nej zlepšíte nastavenie svojej inzercie a zvýšite jej výkonnosť. Aplikácia vám poskytuje dáta za jeden, sedem a tridsať dní. Máte tak prehľad o tom, akú má inzercia výkonnosť a môžete si vybrať, aké obdobie je pre vás dôležité. Bližšie informácie ako Bidding Fox Elements funguje nájdete na https://store.mergado.com/detail/biddingfoxelements/#about
Last modified 1yr ago